Haftanın Yeni Filmleri 15.03.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.03.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Faik Ahmet Akıncı
 

 

Sokağın Çocukları
Sokağın Çocukları

Barınaklarda sahiplenilmeyi bekleyen, sokaklarda yaşamak zorunda kalan ya da sahiplenilen hayvanları ve onların insanlarla olan ilişkilerini konu edinen film, sokak hayvanlarına hem yapılan iyiliği hem de kötülüğü yönetmenin kadrajıyla anlatıyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Drama
Süre : 98 dakika
Ülke : Tükiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Faik Ahmet Akıncı
Senaryo : Faik Ahmet Akıncı, Kasım Uçkan.
Müzik : Samet Önder Gök
Görüntü Yönetimi : Faik Can Akıncı, Ali İnal Aslan.
Kurgu :
Sanat Yönetimi : Rüstem Şen
Oyuncular : Belma Memati, Metin Keçeci, Burhan Sırmabıyık, Orhan Aydın, Yusuf Ekşi, Faik Ahmet Akıncı, Aziz Özuysal, ülçin Uğur, Selman Er, Elif Coşkundemir, Şenay Karakuş, Leman Arslan, Volkan Yılmaz.
Yapımcı Firma : Batı Yapım (Dilek Ölekli)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : 7A
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır