Haftanın Yeni Filmleri 22.03.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.03.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Ramazan Özer
 

 

Ali
Ali

Gemici babanın balıkçı oğlu ‘Ali’ son zamanların en dokunaklı hikayesiyle yüreklere dokunacak. ‘Sen olsan ne yapardın?’ sorusunu cevaplamak ilk defa bu kadar zor olacak. Mide kanserinin pençesindeki oğlu ‘Ali’ ile, o büyürken birlikte geçiremediği zamanı telafi etmeye çalışan Cemil Kaptan’ın zamanı kısıtlı ama ne kadar belli değil. Çaresizlik içinde kıvranan babanın ‘Sen olsan ne yapardın?’ sorusu tüm Türkiye’yi hüzne boğacak. 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Drama
Süre : 111 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ramazan Özer
Senaryo : Gurbet Gurur Cantürk
Müzik : Alper Aytekin
Görüntü Yönetimi : Ufuk Dinç
Kurgu : Hakan Akol
Sanat Yönetimi : Kadir Ölmez
Oyuncular : Karel Gürtekin, Seyhan Arman. Gürbey İleri, Hakan Meriçliler, Semra Dinçer, Köksal Engür, Baran Şükrü Babacan, Tolga Canbeyli, Yiğit Alp Karadayı, Murat Prosçiler.
Yapımcı Firma : Efektif Sanatlar (Fatih Gürler)
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 7+ 13A
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır