Haftanın Yeni Filmleri 29.03.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.12.2018 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Anthony Power
 

 

Sevimli Ejderha Kokonat: Ormanda Şenlik
Der kleine Drache Kokosnuss - Auf in den Dschungel!
Coconut The Little Dragon: Into The Jungle

Sevimli ejderha Kokonat yepyeni maceralarıyla geri dönüyor! Bu kez en iyi arkadaşları Oskar ve Matilda'yla ormanda geziye çıkan Kokonat hiç bilmediği bir tür olan "su ejderhalarıyla" tanışıyor. Bu yeni maceralarında kahramanlarımızı bakalım neler bekliyor?

This is going to be the best holiday ever. Coconut The Little Dragon is thrilled about going to summer camp with his best friends Oscar and Matilda. But due to wild Water Dragons and carnivorous plants, the adventure he wished for turns out tougher than expected.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Animation Family
Süre : 80 dakika
Ülke : Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Anthony Power
Senaryo : Mark Slater, Gabriele Walther.
Müzik : Stefan Maria Schneider
Görüntü Yönetimi : Gabriele Walther
Kurgu : Jeff Yaworski
Sanat Yönetimi : Nils Eckhardt
Oyuncular : Seslendirme: Carolin Kebekus, Dustin Semmelrogge, Max von der Groeben.
Yapımcı Firma : Caligari Film- und Fernsehproduktions (Gabriele Walther)
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 7A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır