Haftanın Yeni Filmleri 05.04.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 05.04.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Süleyman Arda Eminçe
 

 

Suç Unsuru
Suç Unsuru
The Element of Crime

Celal ve Buğra aynı evi paylaşan iki yakın arkadaştır. Bir sabah yeni taşındıkları evde hiç beklemedikleri şekilde Komiser Baran ve ekibi tarafından uykularının en derin noktasından alınıp şüphelisi oldukları bir soruşturmanın ortasına yerleştirilirler.  Komiser Baran ve ekibi yapılan ihbar ve savcının emriyle geldikleri evde, olayı aydınlatmak için dikkatlerini garip ve tekinsiz buldukları bu ikiliye yöneltmiştir. Olaya görevi gereği dahil olan apartman yöneticisi Arslan Bey ise yeni taşınan komşularını hiç tanımadığı gerçeğiyle yüzleşirken kapı komşularının iddialar karşısındaki soğukkanlı duruşlarına da anlam veremez. Arama süresince şüphelere yenileri eklenir.

The subject of the film drawn inspiration from a true story: two young men living in a house examines the life and system in Turkey with an early morning police raid on waking.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Biography Comedy Crime
Süre : 83 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Süleyman Arda Eminçe
Senaryo : Süleyman Arda Eminçe
Müzik : Dost Bilen Kırım, Yener Çevik.
Görüntü Yönetimi : Emre Özel
Kurgu : Ismet Araç, Süleyman Arda Eminçe.
Sanat Yönetimi : Behlül Berk Parça
Oyuncular : Süleyman Arda Eminçe, Bülent Çolak, Koray Erkök, Burak Sarımola, Hamdi Alp, Kaan Songun, Emre Sen, Efe Can Erdal, Duygu Yıldız, Enis Aybar, Tuğba Eskicioğlu, Altuğ Elveriş, Emin Maltepe.
Yapımcı Firma : Varyete Film (Behlül Berk Parça, Kaan Songün, Süleyman Arda Eminçe)
Dağıtımcı Firma : Kurmaca Film
Sınıflandırma : 13A 13A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır