Haftanın Yeni Filmleri 07.06.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 07.06.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Görkem Yeltan
 

 

Bağcık
Bağcık
The Shoelace

Anne-babaları ölen iki kız kardeş, anneannelerinin Kanada’ya gidişiyle kısa süreliğine amcalarının Bodrum’daki evine yollanır. Kızlara bakıcı olarak ayarlanan pilates hocasıyla amcaları arasında bir yakınlaşma başlar. Kızlar Kanada’ya gitmek yerine Bodrum’da onlarla yaşamak istemektedir. Engelli olduğundan kızların orada kalmasını aklına bile getirmeyen amca tam da fikrini değiştirecekken, sevdiği kadının ondan bir şey sakladığını öğrenir. Kızlar Bodrum’da mı kalacaktır yoksa gitmek istemedikleri Kanada’ya mı yollanacaktır?

Two sisters, who lost their parents, have to stay temporarily with their uncle in Bodrum, upon their grandma's leaving. An intimacy develops between their uncle and the nanny, a pilates teacher hired to look after them during their stay. The kids want to live with them in Bodrum and are reluctant about moving to Canada. Never thought of parenting the kids due to his disability, Turgut finds out a truth the woman he loves kept from him, while he was leaning toward the idea of parenting the kids. Will the kids stay in Bodrum or move to Canada?   

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Drama
Süre : 94 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Görkem Yeltan
Senaryo : Yalçın Akyıldız, Asuman Kafogğlu Büke, Görkem Yeltan.
Müzik : Yalçın Akyıldız
Görüntü Yönetimi : Ercan Özkan
Kurgu : Alican Özker
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Kaan Çakır, Pınar Tuncegil, Okan Yalabık, Ali Atuğ, Yesim Koçak, Alin Yeltan, Derin Yeltan, Barış Yıldırım.
Yapımcı Firma : Yeditepe Film (Yalçın Akyıldız, Görkem Yeltan, Mehmet Güreli.)
Dağıtımcı Firma : BS Dağıtım
Sınıflandırma : 7+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır