Haftanın Yeni Filmleri 05.07.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.05.2018 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Joachim Masannek
 

 

Sevimli Dostlar
Liliane Susewind - Ein tierisches Abenteuer

11 yaşındaki Liliane “Lilli” Susewind hayvanlarla konuşabiliyor! Ama bu, ailesi dışında kimsenin bilmemesi gereken bir sır. Bu özel yeteneği geçmişte yeterince sorun yaratmış olmasına rağmen, yine yaşanan son olayla birlikte yine ailesini taşınmaya zorluyor. Lilli, yeni evlerine geldiğinde bu sırrı sadece kendine saklayacağına söz verdi - ama sonra bir hayvan hırsızının, yerel hayvanat bahçesindeki bebek fil Ronni'yi kaçırdığını öğrendi. Lilli, yeni sınıf arkadaşı Jess ile birlikte, Ronni ve diğer hayvanları kurtarmak için bir maceraya atılıyor!

An eleven year old girl can talk to animals. When a thief causes trouble in the local zoo, she comes to the rescue.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Comedy Crime Family
Süre : 96 dakika
Ülke : Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Joachim Masannek
Senaryo : Matthias Dinter, Beate Fraunholz, Betty Platz.
Müzik : Riad Abdel-Nabi, Tilman Sillescu.
Görüntü Yönetimi : Richard Van Oosterhout
Kurgu : Martin Rahner
Sanat Yönetimi : Jennifer Chabaudie
Oyuncular : Peri Baumeister, Aylin Tezel, Tom Beck, Christoph Maria Herbst, Meret Becker, Malu Leicher, Daniel Zillmann, Arved Birnbaum, Aaron Kissiov, Felice Ahrens, Michelle Monballijn, Bürger Lars Dietrich, Daniel Wiemer, Yoran Leicher, Valentina Leone, Steffen Will, Lotte Diry, Kalle Junior, Lily Scott Kembal, Fleur Steffens, Asta Roussel.
Yapımcı Firma : Dreamtool Entertainment
İthalatçı Firma : Pixel Production
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : Genel
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır