Haftanın Yeni Filmleri 12.07.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 12.07.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajBlu-Ray,  

Rec Revan
 

 

Kıyamet Deneyi
Aporia

Bilinmeyen bir grup tarafından esir alınan kasaba sakinleri üzerinde yapılan deneyler, bir felaketler zincirinin de başlangıcı olacaktır. Başarısız olan deneklerin kasaba dışında infaz edilmesine karar veren grubun elinden kurtulan Arvin ve Ejla, dağların ardınadn bir çukurda saklanmayı başarırlar. Ölümden kurtulduklarını düşünen çiftin, kurtulmaları gereken bir ölümcül durum daha vardır, o da gün geçtikçe onlar için bir mezara dönüşen saklandıkları çukur.

Residents of the town are captured by an unknown armed group. They start experimenting on humans, but experiments fail because of some unstable situations. Therefore, the unsuccessful subjects are taken away from the village and taken to the top of a mountain, but the survivors of the massacre 'arvin' and 'ejla' escape behind the mountains in a deep pit managed to escape. At first they were unaware of what the night-full days were waiting for, though they thought they had been saved. The deep pit they fell into, they begin to turn into grave in time. in the past because they are experimented on them slowly mutated and drift into a dead end .    

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Action Adventure Horror
Süre : 85 dakika
Ülke : Azerbaycan
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Rec Revan
Senaryo : Rec Revan
Müzik : Rustam Isgandarov
Görüntü Yönetimi : Rec Revan
Kurgu : Seymur Aliyev
Sanat Yönetimi : Nicat Memmedov
Oyuncular : Rahim Gojayev, Parviz Ismayilov, Lala Mammad, Taleh Memmedov, Mubariz Samadov, Aysel Yusubova.
Yapımcı Firma : Recfilms
İthalatçı Firma : Düş Fabrikası
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 18+
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır