Haftanın Yeni Filmleri 19.07.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 07.03.2019 - İtalya)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Sebastián Lelio
 

 

Gloria Bell
Gloria Bell

Sebastián Lelio’nun 2013 yapımı Gloria’sı bu sefer İngilizce olarak geri dönüyor. Muhteşem Kadın filmiyle Oscar kazanan Şilili yönetmenin Gloria Bell’i karşımıza Hollywood oyuncularından oluşan bir kadroyla çıkıyor. 60 yaşına az kalmış Gloria duldur ve ofiste sıkıcı bir şekilde geçen günlerini akşamları dans ederek atlatır. Gloria, dans akşamlarından birinde Arnold’la tanışacak ve ikili beraber ikinci baharlarına adım atacaktır. 70’ler ve 80’lerin hit şarkılarıyla dolu Gloria Bell’de Julianne Moore, karşımıza başrol Gloria olarak çıkıyor.

 A free-spirited woman in her 50s seeks out love at L.A. dance clubs.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tarz * : Comey Drama Romance
Süre : 102 dakika
Ülke : Çin Halk Cumhuriyeti Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Sebastián Lelio
Senaryo : Alice Johnson Boher, Sebastián Lelio, Gonzalo Maza.
Müzik : Matthew Herbert
Görüntü Yönetimi : Natasha Braier
Kurgu : Soledad Salfate
Sanat Yönetimi : Shannon Walsh
Oyuncular : Julianne Moore, John Turturro, Caren Pistorius, Michael Cera, Brad Garrett, Holland Taylor, Jeanne Tripplehorn, Rita Wilson, Chris Mulkey, Cassi Thomson, Tyson Ritter, Jesse Erwin, Chopper Bernet, Gerard Sanders, Sam Behrens, Roberta Hanlen.
Yapımcı Firma : Fabula Film, Nation Entertainment.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 13+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır