Haftanın Yeni Filmleri 19.07.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 19.07.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Serdal Genç
 

 

Akıllara Seza
Akıllara Seza

1997 yılında lise mezuniyetine giderken kaza geçirip komaya giren Mustafa’nın 22 sene sonra uyanıp tekrar sevdiği kız Seza’nın peşinden giderken değişen teknoloji ve medeniyetle çatışmasını konu olan romantik komedi.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Comedy Romance
Süre : 101 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Serdal Genç
Senaryo : Alper Kıvılcım, Özgür Bakar.
Müzik : Çağlar Haznedaroğlu, Fırat Haznedaroğlu.
Görüntü Yönetimi : Müslüm Şahin
Kurgu : Akın Çam
Sanat Yönetimi : Sumru Aytaç
Oyuncular : Aslıhan Güner, Ulaş İnan Torun, Timur Acar, Kemal Uçar, Asena Ayyüce Sezer, Ufuk Şen, Mehmety Yücel Özkan, Haldun Boysan, Sema Atalay, Ayşen Batıgün Onur Sermik, Yiğit Yapıcı.
Yapımcı Firma : 2506 Sinema (Bilal Kalyoncu)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 7+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır