Haftanın Yeni Filmleri 26.07.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 23.11.2017 - Endonezya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajBlu-Ray,  

Joseph S. Djafar
 

 

Küçük Kahraman
Knight Kris
Little Hero

Bayu, çizgi romanlara bayılan ve süper kahraman olma hayali kuran bir çocuktur. Bayu ve kuzeni Raney ormanda keşfe çıkarlar ve gizli bir mağara bulurlar. Bayu mağarada taşa gömülü bir kılıç görür ve onu taştan çıkarır. Kılıcı serbest bıraktığında taşa dönüşmüş kötü canavar Asura'yı yanlışlıkla uyandırmıştır. Yüz yıllar sonra uyanan Asura kötü güçlerini kullanıp Bayu’nun babası dahil köydeki herkesi taşa dönüştürmeye başlar. Bilge maymun, Asura’ya karşı koymak için altı antik şövalyenin bulunup, güçlerinin yeniden kılıçta birleşmesi gerektiğini anlatır. Bayu, bilge maymunun yardımıyla savaşma gücüne kavuşup babasını ve bütün köyü kurtarmalıdır.

Little Hero is about a young boy's quest to save his father from an ancient monster. When Bayu finds a sword, he accidentally awakens the giant evil Asura who turns everyone in the village to stone including his father. With his cousin Raney alongside, Bayu must find six Ancient Knights who carry amulets that will give Bayu the power to battle Asura and save his father and friends in the village.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Animation
Süre : 104 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Endonezya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jason J. Lewis
Senaryo : Antonius Fajito
Müzik : Joseph S. Djafar
Görüntü Yönetimi : William Fajito
Kurgu : Hall Cantrell
Sanat Yönetimi : Harel Goldstein, Charles Morris Jr., Rick Romano.
Oyuncular : Seslendirme: Philip D Amore, Jillian Gomez, Alex Hyde-White, Jason J. Lewis, Aly Marianelli, Paul Meyd, Elizabeth Simmons.
Yapımcı Firma : Global Genesis Group, Viva Fantasia Animation. (Kurniawan Biantoro)
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma : 7+
Editör : (1/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır