Haftanın Yeni Filmleri 26.07.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.08.2018 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Julien Leclercq
 

 

Koruyucu
Lukas
The Bouncer

Lukas elli yaşlarında bir gece kulübü fedaisidir. 8 yaşındaki kızı Sarah'ı büyütmek için çabalamaktadır. Ancak bir gün işler değişir: Lukas, gece kulübün bir müşterisiyle yaşadığı tartışma sırasında kontrolünü kaybeder... Bu nedenle işinden kovulur ve polisle sorun yaşamaya başlar. Paraya ihtiyaç duyduğu için bir striptiz kulübünde yeni bir iş bulur. Lukas'ın bilmediği şey ise, striptiz kulübünün tüm Avrupa'da faaliyet gösteren tehlikeli bir çete tarafından yönetiliyor olduğudur... Ve çetenin bir üyesi olarak, bir şiddet sarmalına kapılacaktır. Lukas, kızının hayatını korumak için ve hayatta kalmak için savaşmak zorunda kalacaktır.

A nightclub bouncer in his fifties who's taken punches, literally and figuratively, struggles to raise his 8-year-old daughter.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Action Thriller
Süre : 94 dakika
Ülke : Fransa Belçika Virgin Adaları
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Julien Leclercq
Senaryo : Jérémie Guez, Julien Leclercq.
Müzik : Jean-Jacques Hertz, François Roy.
Görüntü Yönetimi : Robrecht Heyvaert
Kurgu : Benjamin Courtines
Sanat Yönetimi : Hendrik Van Kets
Oyuncular : Jean-Claude Van Damme, Sami Bouajila, Sveva Alviti, Sam Louwyck, Kevin Janssens, Alice Verset, Dimitri Thivaios, Damien Buffard, Maria Bortot, Manou Kersting, Eric Castex, Carlos Schram, Olivier Prémel, Laurent D Elia, Cecilia Ngo, Florinne Boninsegna, Kevin Van Doorslaer, Baptiste Leclercq, Nabil Torro.
Yapımcı Firma : Labyrinthe Films, bAtchafalaya Films, Umedia, 10.80 Films, Rodin Entertainment, C8 Films, Proximus, Radio Télévision Belge Francophone.
İthalatçı Firma : Siyah Beyaz Movies
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 15+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır