Haftanın Yeni Filmleri 02.08.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.08.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Neslihan Yıldız Alak
 

 

Ölü Yatırım
Ölü Yatırım

'Ölü Yatırım', beyazperdeye bir mezarlıkta yaşanan komik olayları yansıtacak. Mezarlık görevlisi babalarını kaybeden iki kardeşin zengin olmaya çalışmalarıyla başlarına gelenler...                                

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Comedy
Süre : 97 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Neslihan Yıldız Alak
Senaryo : Serkan Dağlı
Müzik : Mustafa Yazıcıoğlu
Görüntü Yönetimi : Hakan Dinçkuyucu
Kurgu : Çağrı Ece
Sanat Yönetimi : Selim Keleşoğlu
Oyuncular : Serkan Dağlı, Anıl Çelik, Nursel Köse, Köksal Engür, Öykü Çelik, Ceren Kaplakarslan, Ekin Mert Daymaz, Alican Aytekin, Seyithan Özdemir.
Yapımcı Firma : Reis Film, Marka Film Akademisi. (Temel Kankıran)
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 13+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır