Haftanın Yeni Filmleri 16.08.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.08.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Andrew Jones
 

 

Alcatraz
Alcatraz

Silahlı bir soyguncunun ve bir gangsterin önderlik ettiği bir grup mahkum, aldatıcı Alcatraz Adası'ndan kaçmaya çalışıyor.

A group of prisoners, led by an armed robber and a gangster, attempt to escape from the infamous Alcatraz Island.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Action Adventure Crime
Süre : 90 dakika
Ülke : İngiltere Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Andrew Jones
Senaryo : Andrew Jones
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Jonathan McLaughlin
Kurgu : Andrew Jones
Sanat Yönetimi : Felicity Boylett
Oyuncular : Gareth Lawrence, Lee Bane, Mark Homer, Patrick O Donnell, Derek Nelson, Jared Nelson, Harriet Rees, Erick Hayden, Ryan Michaels, Travis Booth-Millard, Christian Roberts, Nicholas Anscombe, Tim Larkfield, Christopher Bennett, Kerry Mills, David Bridle, Matthew Leigh Maggs, Luke Antony.
Yapımcı Firma : North Bank Entertainment
İthalatçı Firma : Vişne Production
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma : 13+ 15A
Editör : (1/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır