Haftanın Yeni Filmleri 23.08.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.03.2019 - Belçika)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Xavier de Choudens
 

 

Acele Baba Aranıyor
Damien veut changer le monde
Adopt a Daddy

Franck Gastambide ile Melisa Sözen’in başrolleri paylaştığı Acele Baba Aranıyor, Fransa’da mültecilerin çocuk olsalar da ne tür zorluklar çektiklerini mizahi bir yolla anlatıyor. Filmin baş karakterleri, ilkokul öğretmeni Damien ile avukat kız kardeşi Melanie. Damien, öğrencilerinden birinin sınır dışı edilmesini önlemek için babası olduğunu söyleyerek çocuğu nüfusuna geçiriyor. Benzer durumdaki onlarca çocuğun kurtarılması gerektiğini fark eden Damien ve kız kardeşi, bürokrasinin sınırlarını zorluyor.

Damien is a pawn in a primary school, and leads a quiet life. To rescue one of his young students, Bahzad, and his mother from imminent expulsion from the land, Damien reconnects with his parents' militant past and convinces his sister Mélanie, who has become a formidable business lawyer, her best friend Rudy and a bunch of unlikely pals to accompany him in his new fight. Together, they will break the law by solidarity. And very quickly to be completely exceeded .

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Comedy
Süre : 99 dakika
Ülke : Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Xavier de Choudens
Senaryo : Charly Delwart, Xavier de Choudens.
Müzik : Sébastien Schuller
Görüntü Yönetimi : Pierre Aïm
Kurgu : Thibaut Damade, Sophie Reine.
Sanat Yönetimi : Christophe Couzon
Oyuncular : Franck Gastambide, Melisa Sözen, Camille Lellouche, Patrick Chesnais, Liliane Rovère, Youssef Hajdi, Jessim Kas, Bass Dhem, Rémy Adriaens, Sébastien Chassagne, Claire Chust, Tatiana Rojo, Zahra Amir Ebrahimi, Roda Canioğlu, Livia Arditti, Charhese Deckous, Viorica Budac, Kirshanti Shanmugarsala, Ina Karian, Anna Tarento, Jocelyne Kouamé, Lumina Wang, Saadia Benaboud, Léna Breban, Jérôme Pouly, Véronique Gallet, Michel Lerousseau, Elsa Canovas, Josette Ménard, Jean-Pierre Hutinet, Valentine Feau, Guillaume Denaiffe, Paul Lefevre, Murat Subaşı.
Yapımcı Firma : Agat Films & Cie
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 13+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır