Haftanın Yeni Filmleri 30.08.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 22.08.2019 - Rusya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Aleksandr Boguslavskiy
 

 

Abigail: Sınırların Ötesinde
Abigail

Salgın bir hastalık yüzünden sınırları kapatılmış bir ülkede yaşayan Abigail henüz 6  yaşındayken, o hastalığa yakalanan babası yetkililer tarafından götürülür. Abby özel güçleri olduğunu ve aslında yaşadığı o şehrin de sihirlerle dolu olduğunu anladığı gün aslında o salgın hastalığın sadece özel güçleri olan insanları götürmek için bir bahane olduğunu fark eder ve babasını aramaya koyulur.

A young girl Abigail lives in a city whose borders were closed many years ago because of an epidemic of a mysterious disease. Abby's father was one of the sick - and he was taken when she was six years old. Going against the authorities to find his father, Abby learns that her city is actually full of magic. And she discovers in herself extraordinary magical abilities. 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Action Adventure Fantasy
Süre : 110 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Rusya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Aleksandr Boguslavskiy
Senaryo : Aleksandr Boguslavskiy, Dmitriy Zhigalov.
Müzik : Ryan Otter
Görüntü Yönetimi : Eduard Moshkovich
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Tinatin Dalakishvili, Eddie Marsan, Rinal Mukhametov, Ravshana Kurkova, Gleb Bochkov, Artyom Tkachenko, Marta Timofeeva, Kseniya Kutepova, Petar Zekavica, Nikita Tarasov, Nikita Dyuvbanov.
Yapımcı Firma : KD Studios
İthalatçı Firma : Siyah Beyaz Movies
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 13+ 15A
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır