Haftanın Yeni Filmleri 30.08.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 30.08.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Ahmet Yaşar Gümüş
 

 

Mircin
Mircin

Hayatınızda birisi gözlerinizin içine bakıp aşkla “Seni seviyorum” dedi mi Peki ya bu şeyin bir insan olmadığını anlasaydınız ne yapardınız ? Hakikattir ki cinler aramızdadır. Bunu fırsat bilip onları kullanan insanlar ise hem bu alemde hem de diğer alemde muhakkak lanetlenecektir. Hırsları uğruna yapmaması gereken bir şeyi yapan bir insan çevresindeki kaç insanın ölümüne sebep olabilir ? Karaköy’ün karanlık sokaklarında başlayan  bu kovalamaca Beykoz’un karanlık ormanlarında da devam edecek. Ancak hepsinin unuttuğu bir şey vardı; Onlar yalnız değillerdi.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Horror
Süre : 81 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ahmet Yaşar Gümüş
Senaryo : İlker Çavga
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Recep Fakiroğlu
Kurgu : Mert Yılmaz
Sanat Yönetimi : Destina Rahmanova
Oyuncular : Korkut Ali Çözer, Elif Kartal, Eren Ergin, İlke Ketboğa, Turgut Güneş, Hande Şipal, Ömer Arkan, Bilgay Arin, Murat Erhan.
Yapımcı Firma : Queen Yapım, Apah Yapım. (İlker Çavga)
Dağıtımcı Firma : Kurmaca Film
Sınıflandırma : 13+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır