Haftanın Yeni Filmleri 13.09.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.08.2019 - Almanya)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Tim Trachte
 

 

Arkadaşım Benjamin
Benjamin Blümchen
Benjamin the Elephant

Benjamin iyi kalpli, biraz şapşal ve epey sakar bir fildir. Yaşadığı hayvanat bahçesindeki tüm hayvanlar onun ailesidir. En yakın arkadaşı ise onu okul çıkışları ziyaret eden 9 yaşındaki Otto’dur. Fakat bir gün, mutlu dünyası tehlikeye girer. Hayvanat bahçesini yıkılıp yerine apartman daireleri dikilecektir!  İki arkadaş, Benjamin ve diğer hayvan arkadaşlarının yuvasını kurtarmak için heyecan dolu bir maceraya çıkar.                      

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Comedy Family
Süre : 107 dakika
Ülke : Almanya
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tim Trachte
Senaryo : Bettina Börgerding, Elfie Donnelly.
Müzik : Egon Riedel
Görüntü Yönetimi : Fabian Rösler
Kurgu : Ana de Mier y Ortuño, Zaz Montana.
Sanat Yönetimi : Fiona Gorni
Oyuncular : Heike Makatsch, Manuel Santos Gelke, Tim Oliver Schultz, Friedrich von Thun, Liane Forestieri, Max von Thun, Johannes Suhm, Dieter Hallervorden, Uwe Ochsenknecht. Seslenedirme: Jürgen Kluckert.
Yapımcı Firma : Kiddinx Filmproduktion, Rat Pack Filmproduktion, StudioCanal, Westside Filmproduktion GmbH, Fish Blowing Bubbles.
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : Genel
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır