Haftanın Yeni Filmleri 20.09.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.04.2019 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Carol Haynes (yapımcı)
 

 

Hayvanat Bahçesi
Zoo Wars 2

İyiler Tarafı ve Fareler Tarafı arasında yapılan ateşkes sonrasında Hayvan gezegeni, barış çağına girdi. Kötü niyetli fare Boo Boo Squeal, bu barış antlaşmasını ihlal etmeye ve savaşı ne pahasına olursa olsun yeniden başlatmaya kararlıdır. İyilerin tarafı kahramanları, Nuke ve B-52, Boo Boo'nun intikamcı kölelerini engelleyen ve Hayvan Gezegenine sahip oldukları her şeyleri ile savunan kendileri için savaşmaya zorlanırlar.

In the wake of a truce between the Nice Side and the Mice Side, the Zooverse has settled into an era of peace. The villainous mouse, Boo Boo Squeal, is determined to violate that peace treaty, and restart war at any cost. Nice Side heroes, Nuke and B-52, are forced to fend for themselves, thwarting Boo Boo's vengeful minions and defending the Zooverse with everything they've got.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Animation
Süre : 84 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : James Snider, Evan Tramel.
Senaryo : B.C. Fourteen
Müzik : Lee O Shea
Görüntü Yönetimi : Wally Atkins
Kurgu : Robert Hamilton
Sanat Yönetimi : Leslie Perack
Oyuncular : Seslendirme: Thomas Freeley, Bobbi Maxwell, Maria Petrano, Carmen Piroli, Kj Schrock, Martin Singer, Charlie Suntress, Evan Tramel, Chen Tsung, Jacob Whiteshed.
Yapımcı Firma : WOWNow Entertainment
İthalatçı Firma : Vişne Prodüksiyon
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma : Genel
Editör : (1/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır