Haftanın Yeni Filmleri 27.09.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.01.2019 - Güney Kore)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Jeff Sinasac
 

 

Vampir İstilası
Red Spring

Dünya vampirlerin istilasındadır. Dünyayı talan eden vampirler, insanlığın neredeyse yok yolmasına neden olur. Yaşanan bu korkunç istiladan kurtulmayı başaran bir grup insan, hayatta kaldıklarını umdukları sevdiklerini bulmak için bir araya gelir. Grup, öncelikle kendileri için güvenli bir yer bulma arayışına girer. Korunaklı olduklarını düşündükleri bir yere sığınan grup, bir süre sonra beklenmedik durumlarla karşı karşıya kalır.

The world has been ravaged by vampires. A group of survivors band together to search for loved ones who may be alive, dead or something in between, eventually taking shelter in what may be the only safe hideout left to them. But well defended hideouts have a way of becoming prisons. And prisons aren't the safest place to be when your friends can turn on you at any time.      

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tarz * : Horror
Süre : 104 dakika
Ülke : Güney Kore
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jeff Sinasac
Senaryo : Jeff Sinasac
Müzik : Adrian Ellis
Görüntü Yönetimi : Tom Antos
Kurgu : Jeff Sinasac
Sanat Yönetimi : David Ellis, Andrew French.
Oyuncular : Jeff Sinasac, Elysia White, Adam Cronheim, Jonathan Robbins, Lindsey Middleton, Reece Presley, Andre Guantanamo, Sarah Chisholm, Tim Crawford, Glen M. Taylor, Fort Papalia, Alex Rawlings, Jim Peddie, Alanna Bouche, Adrienne Lipson, Ryan Ball, Sylvia Berg, Aidan Berkman, Shirley Bieman, Rob Bird, Sandy Blackwood, Eric Blair, Jesse Bowman.
Yapımcı Firma : Clouded Mirror Entertainment, Trispect Films.
İthalatçı Firma : BMS Film (Burak Çelik)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : 13+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır