Haftanın Yeni Filmleri 04.10.2019

» Sinemalar ve Seanslar
 

Utku Uçar
 

 

Kuşatma: Yedi Uyuyanlar
Kuşatma: 7 Uyuyanlar

Her şey Amerikalı “blackwater “ subayı Falcon’un Kerkük’e gelişiyle başladı.Türk İrtibat Timi subayı Turan’ı, bu mağrur ve istilacı askeri danışmana hakettiği cezayı verdikten sonra ölümüne bir savaş bekliyordu.Ülkesinin varlığı yolunda her türlü cefayı göze alan Turan,kaos baronlarının büyük komplosuna karşı mücadele ederken,Yüz yıllık uykudan uyandırılan Nemesis terör örgütünün karşısına, derin milletin evlatları “Yedi Uyuyanlar” çıkacaktı. Bu bir derin millet hikayesidir…

 

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Action Adventure
Süre : 90 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Utku Uçar
Senaryo : Ahmet Şafak
Müzik : Ahmet Şafak
Görüntü Yönetimi : Mustafa Kuşçu
Kurgu : Unitepost
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Ahmet Şafak, Fulden Akyürek, Özcan Varaylı, Çağatay Akman, Sefa Zengin, Mehmet Tokat, Aslı Atıl, Can Beslen, Eda Etike.
Yapımcı Firma : Küsena Film
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma : 7+ 13A
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır