Haftanın Yeni Filmleri 11.10.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.10.2019 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe DublajImax,  

Ang Lee
 

 

İkizler Projesi
Gemini Man

İkizler Projesi, yenilikçi bir aksiyon filmi ve Will Smith, bir anda her hareketini önceden tahmin edebilen, gizemli, genç bir ajan tarafından hedef alınıp takip edilen seçkin suikastçı Henry Brogan’ı canlandırıyor. Filmin yönetmeni, Oscar ödüllü film yapımcısı Ang Lee. Filmin yapımını ünlü yapımcılar Jerry Bruckheimer, David Ellison, Dana Goldberg ve Don Granger gerçekleştiriyor. Filmde ayrıca Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen ve Benedict Wong rol alıyor.

“Bu hikâye, sinemada bizim bildiğimiz şekilde anlatılabilecek bir hikâye değil. Fakat muhteşem ve yeni dijital teknoloji sayesinde sadece genç ve yaşlı Will Smith’i beyaz perdede bir arada görmekle kalmıyoruz aynı zamanda hikâyeyi de çok yoğun bir şekilde deneyimleyebiliyoruz. Yeni dijital sinemanın bize sunduğu sınırları deneyimleyebilmek ve test edebilmek benim için büyük bir şans. Aynı şekilde biri çok hoş bir şekilde sofistike, diğeri son derece samimi olan iki Will Smith’le bir arada çalışabilmek de ayrı bir şans. Bana göre bu, Will’in en iyi performansı ve ikisi bir araya geldiğinde gerçekten büyüleyici bir şey ortaya çıkıyor. Dahası ekibin sinematografi, sanat departmanı ve görsel efektler arasında yeni bir estetik yaratma konusundaki büyük çabası ve teknik yeteneği de hem ilham verici hem de memnun ediciydi. Bu filmin tüm dünyada izleyicilere yeni bir teatral sinema deneyimi sunmasını umuyorum.” (Ang Lee)

An over-the-hill hitman faces off against a younger clone of himself.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Action Drama Sci-Fi
Süre : 117 dakika
Ülke : Çin Halk Cumhuriyeti Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ang Lee
Senaryo : David Benioff, Billy Ray, Darren Lemke.
Müzik : Lorne Balfe
Görüntü Yönetimi : Dion Beebe
Kurgu : Tim Squyres
Sanat Yönetimi : John Collins, Robert Cowper, Bence Erdelyi, Karl Probert.
Oyuncular : Will Smith, Mary Elizabeth Winstead, Clive Owen, Benedict Wong, Douglas Hodge, Theodora Miranne, Ralph Brown, Linda Emond, Andrea Sooch, Ilia Volok, E.J. Bonilla, Tim Connolly, David Shae, Björn Freiberg, Ilona McCrea, Shiquita James, Fernanda Dorogi, Chris Goad, Kenny Sheard, Saskia Slaaf, Alexandra Szucs, Tony Scott, Hannah Pniewski, Justin James Boykin, Zach Mellado, Jordan Sherley, Karis Wymbs.
Yapımcı Firma : Skydance Media, Jerry Bruckheimer Films, Fosun Group Forever Pictures.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 13+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır