Haftanın Yeni Filmleri 11.10.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 11.09.2019 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Cédric Klapisch
 

 

Aşkı Beklerken
Deux moi
Someone, Somewhere

Rémy ve Mélanie Paris'te yan yana dairelerde oturan iki genç komşu… Bugüne kadar birbirleriyle tanışmamışlar. İkisinin de bu büyük şehirde oldukça yalnız hayatları var. İkisi de hayatlarının aşkını arıyorlar ama bulamamışlar. Bir elmanın iki yarısı gibi olsalar da, hiç karşılaşmamışlar. Her gün aynı kaldırımdan yürüyen, aynı yerden alışveriş yapan, her sabah aynı manzaraya uyanan, gece aynı dertlerle yatağa giren ve gerçek aşkı arayan bu iki genç insanın yolları acaba bir gün kesişecek midir?

Rémy, a young Parisian with an unskilled job, lives alone in his apartment. Mélanie, a young she-Parisian who works in scientific research, lives alone in her apartment. Two solitudes, two depressive moods living in close proximity but strange to each other. Shall the twains ever meet?

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Drama
Süre : 110 dakika
Ülke : Fransa Belçika
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Cédric Klapisch
Senaryo : Santiago Amigorena, Cédric Klapisch.
Müzik : Loïc Dury, Christophe Minck.
Görüntü Yönetimi : Élodie Tahtane
Kurgu : Valentin Féron
Sanat Yönetimi : Chloé Cambournac
Oyuncular : François Civil, Ana Girardot, Camille Cottin, François Berléand, Simon Abkarian, Eye Haidara, Rebec, Pierre Niney, Zinedine Soualem, Virginie Hocq, Marie Bunel, Patrick dAssumçao, Garance Clavel, Vincent Scalera, Emmanuelle Bouaziz, Satya Dusaugey, Brune Renault, Candice Bouchet, Quentin Faure, Jeanne Arènes, Michel Lerousseau, Renée Le Calm, Dady Saint-Thomas, Emanuelle Ara, Juliette Navis, Pierre Cachia, Jessé Rémond Lacroix, Michel Biel.
Yapımcı Firma : Ce Qui Me Meut
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : Filmartı
Sınıflandırma : 7+ 13A
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır