Haftanın Yeni Filmleri 18.10.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.10.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Kamil Çetin
 

 

Karışma Bende
Karışma Bende

Sosyal medya fenomeni olmayı kafaya koyan Sefa’nın bir kız uğruna gittiği İzmir’de başına gelen trajikomik olayları konu alıyor. Adana’dan ev arkadaşları olan Mami ve Fatih’in de Sefa’yı yalnız bırakmadıkları sürprizlerle dolu maceraları...

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Comedy
Süre : 87 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Kamil Çetin
Senaryo : Şeyda Delibaşı
Müzik : İrsel Çivit
Görüntü Yönetimi : Aşkın Sağıroğlu
Kurgu : Akın Denizlili
Sanat Yönetimi : Ufuk Özek
Oyuncular : Sinan Poyraz, Mami Emen, Sefa Kındır, Bengi İdil Uras, Kıvanç Baran Arslan, Asuman Dabak, Haldun Boysan, Hüseyin Kağıt.
Yapımcı Firma : Eren Medya, Ils Vision. (Erdem Karahan, Büşra Karahan, Tanay Abbasoğlu)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 13A 15A
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır