Haftanın Yeni Filmleri 18.10.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 16.10.2019 - Finlandiya)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe DublajImaxScreen X,  

Joachim Rønning
 

 

Malefiz: Kötülüğün Gücü
Maleficent: Mistress of Evil

Disney’in 2014 global gişe filminin bir devamı olan “Maleficent: Kötülüğün Gücü”nde, Maleficent ve vaftiz kızı Aurora, gerçekleşecek bir düğün, beklenmedik müttefikler ve oyunda karanlık yeni güçlerin farklı yerlere sürüklemeye çalıştığı, onları birbirine bağlayan karmaşık aile bağlarını sorgulamaya başlarlar. Yıllar Malefiz ve Aurora'ya nazik davranmıştır. Acı ve intikamla başlayan ve nihayetinde sevgiye dönüşen ilişkileri, gelişmiştir. Ancak insanlar ve perileri arasındaki kin devam etmektedir. Aurora’nın Prens Phillip’le yaklaşmakta olan evliliği, Ulstead krallığı ve komşu Moors’ta kutlamalara neden olmuştur ve düğünün, iki dünyayı birleştirmesi amaçlanır. Beklenmeyen bir karşılaşma yeni ve güçlü bir ittifakı ortaya çıkarır. Malefiz ve Aurora bir Büyük Savaş'ta muhalif taraflara ayrılırlar. Bu da bağlılıklarını test eder ve gerçekten aile olup olmadıklarını sorgulamalarına neden olur. Malefiz: Kötülüğün Gücü filminin oyuncuları; Angelina Jolie, Elle Fanning, Chiwetel Ejiofor, Sam Riley, Harris Dickinson, Ed Skrein, Imelda Staunton, Juno Temple, Lesley Manville and Kraliçe Ingrith rolünde Michelle Pfeiffe. Filmin yönetmeni ise; Joachim Rønning. Hikâye; Linda Woolverton ve senaristler Linda Woolverton, Noah Harpster ve Micah Fitzerman-Blue. Filmin yapımcısı Joe Roth, Angelina Jolie ve Duncan Henderson. Yardımcı yapımcılar Matt Smith, Jeff Kirschenbaum ve Mike Vieira.      

Maleficent and her goddaughter Aurora begin to question the complex family ties that bind them as they are pulled in different directions by impending nuptials, unexpected allies, and dark new forces at play.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Adventure Family Fantasy
Süre : 118 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Joachim Rønning
Senaryo : Micah Fitzerman-Blue, Noah Harpster, Linda Woolverton.
Müzik : Geoff Zanelli
Görüntü Yönetimi : Henry Braham
Kurgu : Laura Jennings, Craig Wood.
Sanat Yönetimi : Guy Bradley, Samuel Leake, Daniel Nussbaumer.
Oyuncular : Angelina Jolie, Elle Fanning, Imelda Staunton, Michelle Pfeiffer, Juno Temple, David Gyasi, Ed Skrein, Teresa Mahoney, Chiwetel Ejiofor, Harris Dickinson, Sam Riley, Lesley Manville, Kae Alexander, Robert Lindsay, Jenn Murray, Judith Shekoni, Freddie Wise, Jess Liaudin, Anthony Kaye, Elizabeth Brace, Rebecca Kunikowski, Richard Keep, Lewis Kirk, Zak Holland, Barry Aird, Joakim Skarli, Amor Evans, Sarah Morghad.
Yapımcı Firma : Roth Films, Walt Disney Pictures.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 13+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır