Haftanın Yeni Filmleri 18.10.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 18.10.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Orhan Kılıç
 

 

En Uzun Gece
Fırtına Murat En Uzun Gece

Hikayenin tamamı bir gün içinde geçiyor. Murat bir cinayetin peşine düşer ve bu cinayetin izlerini sürerken hiç ummadığı bir dünyaya girer. Ana karakter Fırtına Murat, ele avuca sığmayan, kendine göre kuralları olan bir başkomiserdir.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Drama
Süre : 98 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Orhan Kılıç
Senaryo : Orhan Kılıç
Müzik : Yiğitcan Kiremitçi
Görüntü Yönetimi : Hüseyin Devrim
Kurgu : Alp İlkme
Sanat Yönetimi : Nilüfer Evirgen
Oyuncular : Orhan Kılıç, Eda Erol, Cem Kılıç, Umut Özkan, Gamze Dar, Ayça Denker, Serkan Kuşari, Ece Müderrisoğlu.
Yapımcı Firma : Zeta Yapım, Bircan Film. (Serkan Kuşari)
Dağıtımcı Firma : SGM
Sınıflandırma : 13+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır