Haftanın Yeni Filmleri 08.11.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.11.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Kenan Öztürk
 

 

Hapşuu
Hapşuu

Hapşuu filmi, Hapşu ve arkadaşlarını konu almaktadır. Hapşu’nun arkadaşları olan Meli, Vızz ve Taka Tuka’nın birbirinden eğlenceli ve yeni maceraları tüm tutkusu ile devam ediyor. Bu defa, bu arkadaşların birde mesafirleri olacak. Lemi ağabeylerine tüm yaşadıkları maceraları büyük bir tutku ve heyecan ile anlatırlarken, aynı zamanda birlikte çok keyifli ve harika zaman geçiriyorlar.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tür * : Animation
Süre : 75 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Kenan Öztürk, Engin Baştürk.
Senaryo : Arzu Yurtseven
Müzik : Bora Çambel
Görüntü Yönetimi : Reyhan Cerit Bala
Kurgu : Orçun Ertuğ
Sanat Yönetimi : Seyfullah Ömer Durgun
Oyuncular : Lemi Filozof Seslendirme: Bartu Kerem Yüksel, Cengiz Küçükayvaz, Öykü Kılıçaslan, Şeyma Ayık.
Yapımcı Firma : Siyah Martı (Nurullah Yenihan, Kerem Tülün)
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma :
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır