Haftanın Yeni Filmleri 08.11.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 08.11.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Taner Tunç
 

 

Yaralı Keklik
Yaralı Keklik
Injured Partridge

Veysel, hasta olan kızkardeşi Hicran'a söz vermişti: yaralı olarak bulduğu kekliği iyilestirip, özgürlüğüne kavusturacaktı. Aradan geçen zaman da keklik ortadan kaybolunca Veysel verdigi sözü tutmak zorundaydı. Yaralı kekliği bulmak için büyük bir maceranın içine sürüklenmişti.

Film, İç Anadolu’nun şirin bir köyünde yaşayan Veysel’in hüzün ve yalnızlık dolu günlerini bir keklik yavrusu bulup ona sahip çıkması ve kekliği avcının elinden kurtarıp özgürlüğüne kavuşturma serüvenini anlatıyor.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tarz * : Drama
Süre : 93 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Taner Tunç
Senaryo : Hakan C. Yazıcı
Müzik : Ender Gündüzlü, Metin Arıgül.
Görüntü Yönetimi : Turgay Özdemir
Kurgu : Ahmet Alan
Sanat Yönetimi : Hakan C. Yazıcı
Oyuncular : Mustafa Develi, Ahmet Şahin, Nurettin Özel, Hüseyin Erkanlı, Emir Öner, Dilek Canbay, İbrahim Kalkan.
Yapımcı Firma : Piar DNA (Taha Ekinci)
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : 7A
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır