Haftanın Yeni Filmleri 15.11.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 13.11.2019 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 ImaxScreen X,  

James Mangold
 

 

Asfaltın Kralları
Ford v. Ferrari
Le Mans 66

Asfaltın Kralları, 1966 yılında düzenlenen Le Mans 24 Saat Yarışı’nın gerçek hikayesini konu alıyor. Henry Ford II ve Lee Iacocca ikilisi, tuhaf ancak kararlı bir grup Amerikalı mühendis ve tasarımcıdan sıfırdan bir otomobil yapmalarını ister. Otomotiv vizyoneri Carroll Shelby (Matt Damon) ve İngiliz şoförü Ken Miles’ın (Christian Bale) başını çektiği ekip, uzun yıllardır pistlere egemen olan Ferrari’yi Fransa’da düzenlenen 1966 Le Mans Dünya Şampiyonası’nda alt etmek için işe koyulur.

American car designer Carroll Shelby and driver Ken Miles battle corporate interference, the laws of physics and their own personal demons to build a revolutionary race car for Ford and challenge Ferrari at the 24 Hours of Le Mans in 1966.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Action Biography Drama
Süre : 153 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Fransa
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : James Mangold
Senaryo : Jez Butterworth, John-Henry Butterworth, Jason Keller.
Müzik : Marco Beltrami, Buck Sanders.
Görüntü Yönetimi : Phedon Papamichael
Kurgu : Andrew Buckland, Michael McCusker, Dirk Westervelt.
Sanat Yönetimi : Gustaf Aspegren, Jordan Ferrer, Matthew Gatlin.
Oyuncular : Christian Bale, Matt Damon, Caitriona Balfe, Jon Bernthal, Josh Lucas, JJ Feild, Noah Jupe, Ray McKinnon, Wyatt Nash, Adam Mayfield, Tracy Letts, Jenelle McKee, Roberta Sparta, Fatimah Hassan, Ian Harding, Hélène Cardona, Brea Bee, Wallace Langham, Jonathan LaPaglia, Marisa Petroro, Ward Horton, Dallas Chandler, Rudolf Martin, Brad Beyer, Stefania Spampinato, Molly Malin.
Yapımcı Firma : Fox
İthalatçı Firma : The Moment Entertainment/TME
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 7+ 13A
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır