Haftanın Yeni Filmleri 15.11.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 15.11.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Fuat Yılmaz
 

 

Gece Gelenler
Gece Gelenler

Tanrıların seçilmiş insan olarak belirlediği bir özellikle dünyaya şaman olarak  gelen  gökhani eski köhne ve varoş bir köyde yaşamasına rağmen namı o kadar yayılmıştır ki heryerden derman arayan kişiler evine gelmektedir. Evini  hasta,büyülü ve aklidengsini kaybetmiş kişilere açış olan şaman ın en büyük özelliği kişilerin özellikle anlına dokunarak geçmişlerini, yaşadıklarını ve hastalıklarını görebilmektedir. Şaman efendiye büyüye mağruz kalanlar,ölümcül hastalıklara derman arayanlar ,sahiplenmiş kişiler gelmektedir Şamanın evine bir gün sahiplenmiş bir kız getirilir,kız çok kötü durumdadır.elini kızın alnına koyar fakat kızın geçmişini göremez ,kızın geçmişi silinmiş gibidir. Bu şamanın başına çok sık gelmeyen bir durum olduğu için kızı evinin bir odasında tedavi etmeye karar verir. Cin olan eşi ile beraber kızını tedavi olmaya koyulur fakat kız tedaviye yanut vermez ve cin olan eşide evden birden uzaklaşıp gider O günden sonra evde paronormal olaylar olmaya başlar ve evdeği diğer hastalar daha kötü olup ölmeye başlarlar ve olaylar içerisinden çıkılmaz bir hal alır.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Horror
Süre : 85 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Fuat Yılmaz
Senaryo : Fuat Yılmaz
Müzik : Gürkan Çakıcı
Görüntü Yönetimi : Hamza Alpakhry
Kurgu : Akan Açıkgöz
Sanat Yönetimi : Serkan Yalçın
Oyuncular : Murat Seviş, Müge Taştan, Tahsin Dursun, Halil Topal, Mustafa Uyar.
Yapımcı Firma : BY&FY Production, SGM. (Fuat Yılmaz)
Dağıtımcı Firma : SGM
Sınıflandırma : 7+ 13+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır