Haftanın Yeni Filmleri 15.11.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.10.2018 - Hollanda)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Maria Peters
 

 

Bir Kadın Zaferi
De dirigent
The Conductor

Konser salonunda yer gösterici olarak çalışan genç bir kadının orkestra şefi olabilmek için gösterdiği olağanüstü mücadele. Erkek egemenliğinin sürdürdüğü bu dünyada kadının hak ettiği yeri bulma mücadelesinin gerçek hikayesi. 1920’lerin sonunda büyük bir senfoni orkestrasını başarıyla yöneten dünyanın ilk kadını oldu. Kadınlar dünyanın en üst düzeydeki mesleklerine ulaşmayı zar zor başardılar.

Antonia Brico dreams of becoming a conductor, but she isn't taken seriously because she is a woman.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Biography Drama
Süre : 137 dakika
Ülke : Hollanda
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Maria Peters
Senaryo : Maria Peters
Müzik : Quinten Schram, Bob Zimmerman.
Görüntü Yönetimi : Rolf Dekens
Kurgu : Robin de Jong
Sanat Yönetimi : Jan Rutgers
Oyuncular : Christanne de Bruijn, Benjamin Wainwright, Scott Turner Schofield, Robin Jones, Seumas F. Sargent, Annet Malherbe, Raymond Thiry, Gijs Scholten van Aschat, Richard Sammel, Sian Thomas, Tim Ahern, Sara Visser, Michael Watson-Gray, James Sobol Kelly, Anna Antonowicz, Kok-Hwa Lie, Peter Basham, Samantha Newman, Nastassia Firestone.
Yapımcı Firma : Shooting Star Filmcompany BV, Menuetto Film.
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma : 7+
Editör : (8/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır