Haftanın Yeni Filmleri 22.11.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 23.10.2019 - Fransa)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ken Loach
 

 

Üzgünüz, Size Ulaşamadık
Sorry, We Missed You

2008 Ekonomik Krizi çoğu insanın olduğu gibi Ricky’nin de işini kaybetmesine neden olmuştur. O zamandan beri gittikçe büyüyen borçlarla boğuşan ailesini bu durumdan kurtarmak isteyen Ricky, teslimatlarından kendisinin sorumlu olacağı bir kargo şirketinde işe başlar. Büyük bir fırsat olarak gördüğü bu iş hayatlarını düşündüğü gibi kolaylaştırmaz ve Ricky ailesine artık zaman ayıramaz olur. Aralarındaki bağ çok güçlü olsa da bu zorlu süreç hiçbiri için kolay olmayacaktır.

Hoping that self-employment through gig economy can solve their financial woes, a hard-up UK delivery driver and his wife struggling to raise a family end up trapped in the vicious circle of this modern-day form of labour exploitation.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Drama
Süre : 101 dakika
Ülke : İngiltere Fransa Belçika
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Ken Loach
Senaryo : Paul Laverty
Müzik : George Fenton
Görüntü Yönetimi : Robbie Ryan
Kurgu : Jonathan Morris
Sanat Yönetimi : Julie Ann Horan
Oyuncular : Debbie Honeywood, Kris Hitchen, Rhys Stone, Nikki Marshall, Katie Proctor, Harriet Ghost, Ross Brewster, Stephen Clegg, Simran Kaur, Vicky Hall, Alfie Dobson, Micky McGregor, Mark Birch, Charlie Richmond, Julian Ions, Heather Wood, Linda Wright, Brad Hopper, Linda E Greenwood, Sheila Dunkerley, Albert Dumba, Lee Hall, Gavin Webster, John Torrance, Mike Milligan, Alex Houston, Natalia Stonebanks, Norman Sansom, Maxie Peters, Carol Littlefair, Dave Turner, Christopher John Slater, Mark Burns, Russell Jones, Mary Shearer, Grace Brown, Jack Hamilton, Rob Kirtley, Jordan Collard, Norman Samson, Carol Anderton, Darren Jones, Andy Kidd, Andrea Johnson, Anthony Cummings, Jordan Sawyer, Tim McGuire, Steve Hogg, Anthony Hogg, Paul Woodhead, Randolph Paul, Anita Starker, Jack Berry.
Yapımcı Firma : Sixteen Films, BBC Films, Les Films du Fleuve, Why Not Productions, Wild Bunch.
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : Filmartı
Sınıflandırma : 15+
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır