Haftanın Yeni Filmleri 29.11.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 29.11.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Haydar Işık
 

 

Hemen Döneriz
Hemen Döneriz

Beyindeki kortizolün (stres hormonu) salgılanmasını önleyici etkisi olduğuna inandığı bir bitki  üzerinde çalışmalar yapan Özkan, saksıda yetiştirdiği çiçeğin olduğunu fark ettiği bir sabah, tüm gün parti yapmak için en iyi arkadaşlarını toplamaya karar verir. Fakat başının belası karga saksıdaki çiçeği telef edince alternatif şeyler bulmak için Edirne’ye doğru yola çıkarlar.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Comedy
Süre : 98 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Haydar Işık
Senaryo : Aytuğ Topaloğlu
Müzik : Saki Çimen
Görüntü Yönetimi : Ömer Yılmaz
Kurgu : İbrahim Uysal
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Ümit Acar, Burhan Çelik, Nilay Toprak, Kadir Polatçı, Ayhan Taş, Burak Satıbol, Buse İskenderoğlu, Esin Civangir, Hüseyin Elmalıpınar.
Yapımcı Firma : Vega Ajans (Gökhan Mumcu)
Dağıtımcı Firma : STL3 Dağıtım
Sınıflandırma : 15+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır