Haftanın Yeni Filmleri 06.12.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 04.11.2019 - İngiltere)

» Sinemalar ve Seanslar
 ImaxBlu-Ray,  

Tom Harper
 

 

Balon Pilotları
The Aeronauts

Gerçek bir tutku ve kahramanlığın hikayesi: Takvimler 1862 yılını gösterirken, pilot Amelia Wren ve bilim insanı James Glaisher, daha önce kimsenin yapmaya cesaret edemediği bir şeyi denemeye karar verir. Göklerin sırlarını keşfetmek isteyen ikili sıcak hava balonu ile daha önce hiç çıkılmamış bir yüksekliğe çıkmaya çalışır. Gökyüzünde nefes kesici keşifler yapan Wren ve Glaisher, atmosferin en yüksek noktalarına ulaştıklarında hayatta kalmak için zorlu bir mücadele vermek zorunda kalır. Baş rollerinde Oscar adayı Felicity Jones ve Oscar ödüllü Eddie Redmayne’in olduğu filmin yönetmen koltuğunda İngiliz yönetmen Tom Harper oturuyor.​

Pilot Amelia Rennes (Felicity Jones) and scientist James Glaisher (Eddie Redmayne) find themselves in an epic fight for survival while attempting to make discoveries in a gas balloon.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Action Adventure Biography
Süre : 100 dakika
Ülke : İngiltere Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tom Harper
Senaryo : Tom Harper, Jack Thorne.
Müzik : Steven Price
Görüntü Yönetimi : George Steel
Kurgu : Mark Eckersley
Sanat Yönetimi : Alice Sutton
Oyuncular : Felicity Jones, Eddie Redmayne, Himesh Patel, Tom Courtenay, Phoebe Fox, Anne Reid, Tim McInnerny, Robert Glenister, Rebecca Front, Lewin Lloyd, Vincent Perez, Gianni Calchetti, Thomas Arnold, Kamil Lemieszewski, Julian Ferro, Steve Saunders, Fran Targ, John Taylor, Mia Hemerling, Irina Klimovich, James Daniel Wilson, Guy Samuels, Elsa Alili, Abbey Butler, Oliver Simms, Zander James, Andy Mihalache, Mariia Legun, Posey the Dog, Connie Price, Rodrig Andrisan, Günce Ateş, Adrian Grant, Robert Jarvis, Jason Lines, Ketan Majmudar, Robert Ryan, Jay Vaisey.
Yapımcı Firma : Amazon Studios, Mandeville Films, One Shoe Films, Popcorn Storm.
İthalatçı Firma : Bir Film
Dağıtımcı Firma : Bir Film
Sınıflandırma : 7+ 13A
Editör : (7/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır