Haftanın Yeni Filmleri 20.12.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 19.12.2019 - İsrail)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Jay Roach
 

 

Skandal
Bombshell

"Skandal" Fox News kurucusu ve CEO'su Roger Ailes’in, 2016 yılında dünya gündemine bomba gibi düşen ve büyük sansasyon yaratan gerçek hikayesinden beyaz perdeye uyarlanıyor. "Skandal" uzun yıllar kadın çalışanlarına tacizde bulunan bir medya patronunun perde arkasındaki inanılmaz öyküsünü anlatıyor. 2016 yılının yaz aylarında ünlü televizyon yorumcusu Gretchen Carlson'ın (Nicole Kidman) ilk açıklamasının ardından Megyn Kelly (Charlize Theron) ve bir çok kadının cesurca olayları su yüzüne çıkarmasıyla Ailes'in itibarının sarsılması da kaçınılmaz hale gelmişti.

A group of women take on Fox News head Roger Ailes and the toxic atmosphere he presided over at the network.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tür * : Biography Drama
Süre : 109 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jay Roach
Senaryo : Charles Randolph
Müzik : Theodore Shapiro
Görüntü Yönetimi : Barry Ackroyd
Kurgu : Jon Poll
Sanat Yönetimi : Christopher Brown
Oyuncular : Charlize Theron, Nicole Kidman, Margot Robbie, John Lithgow, Allison Janney, Malcolm McDowell, Kate McKinnon, Connie Britton, Liv Hewson, Brigette Lundy-Paine, Rob Delaney, Mark Duplass, Stephen Root, Robin Weigert, Amy Landecker, Mark Moses, Nazanin Boniadi, Ben Lawson, Josh Lawson, Alanna Ubach, Andy Buckley, Brooke Smith.
Yapımcı Firma : BRON Studios, Creative Wealth Media Finance, Denver and Delilah Productions, Lighthouse Management & Media, Lionsgate.
İthalatçı Firma : BG Filmcilik
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma :
Editör : (5/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt6394270/?ref_=nv_sr_srsg_0

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır