Haftanın Yeni Filmleri 20.12.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.06.2018 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Matthew Soloman
 

 

Paranormal Chat
Chatter

İç Güvenlik Bakanlığı için İnternet trafiğini izlerken, Ajan Martin Takagi, geçici olarak dünyanın farklı yerlerinde yaşayan ve yeni evlerinin keşfedilmeye başladığını belirten bir çiftin samimi video sohbetlerine rastlıyor. Paranormal olaylar bundan sonra başlar.

While monitoring Internet traffic for the Department of Homeland Security, Agent Martin Takagi comes across the intimate video chats of a couple, temporarily living in different parts of the world, who begin to discover their new home is haunted.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2015
Tarz * : Drama Horror Thriller
Süre : 81 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Matthew Soloman
Senaryo : Matthew Solomon, Joshua Carl Allen, Jeremy Fox.
Müzik : Rick Butler , Fred Rapoport.
Görüntü Yönetimi : Luciano Blotta
Kurgu : Joshua Milus, Douglas C. Schneider.
Sanat Yönetimi : Christopher Ables
Oyuncular : Richard Hatch, Alison Haislip, Brady Smith, Sarena Khan, Tohoru Masamune, P.J. Marshall, Laura Niles, Ashley Palmer, Pete Capella, Derrick Redford, Clementine Heath, Sadie Ella Solomon, Fiona Hardingham.
Yapımcı Firma : Kung Fu Man Films, Heretic Entertainment.
İthalatçı Firma : Vişne Production
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turley
Sınıflandırma : 13+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır