Haftanın Yeni Filmleri 27.12.2019  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 27.12.2019 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Lilly Heart Marriott
 

 

Barınak: Popülasyon 1
Sanctuary Population One

Genç idealist olan Ethan enfekte olmuştur. Bir yandan kana susamış militanlarla bir yandan da ailesi için mücadele vermektedir. Geçmişin hayaletleriyle savaşırken birden kendini bu derin savaşın içinde bulur ve ailesinden uzaklaşır.

A young idealist; Ethan, is left searching for his family while fighting the infected, Med-Ex militia and bloodthirsty marauders, and the ghosts of his past.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Sci-Fi
Süre : 77 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Terry Mariott
Senaryo : Lilly Heart Marriott, Tiana Suadela, Robyn Westcott.
Müzik : Thomas Ryan
Görüntü Yönetimi : Andrew Gerard Henderson, Rami Mikhall.
Kurgu : Lilly Heart Marriott
Sanat Yönetimi : Stuart Alson
Oyuncular : Donald Auger, Mathew Bittroff, Angela Mercy Bower, Matt Briard, Reanna Cameron, Shawn Clark, Christopher Foran, Jemma Hendricks, Kuchtova Ivica, Ely Jackson, Eunice Kang, Gyuri Kiss, Alexis Korotash, Adam Manfredi, Lilly Heart Marriott, Bill McNaughton, Sean Millington, Jessica Oryall, Rebecca Piplica, Joe Scarr, David Standerwick, Jayden Standing, Curtis Steeksma, Tiana Stoddart, Erik Tuzinsky, Blake Valletta.
Yapımcı Firma : Digital Mass Films
İthalatçı Firma : Vişne Production
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma : 13+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır