Haftanın Yeni Filmleri 10.01.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 10.01.2020 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Çocuk Filmi,  

Tuğçe Soysop
 

 

Gamonya: Hayaller Ülkesi
Gamonya: Hayaller Ülkesi

Umut, dedesi Ahmet ile yaşayan, hayal kurmayı unutmuş mutsuz bir çocuktur.Bir gün dedesinin başına talihsiz bir kaza gelir. Bu üzücü olay onu hiç bilmediği fantastik bir dünyanın insanlarıyla tanıştırır. Bu sihirli dünyanın adı Gamonya’dır ve buranın insanları, dünyanın umutsuz çocuklarına hayal üretmektedir. Bu fantastik dünyanınsa Umut’un yardımına ihtiyacı vardır. Umut birden hiç beklemediği bir şekilde kendini bu sihirli maceranın ortasında bulur. Gamonyalılarla birlikte tüm olumsuzluklara ve üzüntülere rağmen Umut yeniden hayal kurmayı öğrenebilecek midir?mut, dedesi Ahmet ile yaşayan, hayal kurmayı unutmuş mutsuz bir çocuktur.Bir gün dedesinin başına talihsiz bir kaza gelir. Bu üzücü olay onu hiç bilmediği fantastik bir dünyanın insanlarıyla tanıştırır. Bu sihirli dünyanın adı Gamonya’dır ve buranın insanları, dünyanın umutsuz çocuklarına hayal üretmektedir. Bu fantastik dünyanınsa Umut’un yardımına ihtiyacı vardır. Umut birden hiç beklemediği bir şekilde kendini bu sihirli maceranın ortasında bulur. Gamonyalılarla birlikte tüm olumsuzluklara ve üzüntülere rağmen Umut yeniden hayal kurmayı öğrenebilecek midir?

Umut is a child who lives with his grandfather Ahmet and forgot to dream. One day, a misfortune brings him to the people of a fantastic and colorful world he never knew. The name of this magical world is Gamonya.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tür * : Family Adventure
Süre : 103 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Tuğçe Soysop
Senaryo : Murat Kepez, Uğur Gövercin, Dinar Kahveci, Cihan Deniz, Nagihan Cemcir, Onur Ümit, Pelin Serin.
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Tolga Kutlar
Kurgu : Ahmet Cihan, Onur Can Yol.
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Berat Efe Parlar, Eda Döğer, Dora Dalgıç, Zeynep Ilgın Çelik, Alperen Esmer, Taha Sönmezışık, Arda Taşarcan, Arda Şahin, Ceren Reis, Duru Hoşver, Defne Erşen, Berkecan Akkaya, İlknur Külahlıoğlu, İkra Külahlıoğlu, Ahmet Rıfat Şungar, Ali Uyandıran, Burcu Altın, Nehir Gökdemir.
Yapımcı Firma : BKM Film (Necati Akpınar)
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma :
Editör : (4/10)
IMDB Linki : https://www.imdb.com/title/tt11549070/?ref_=nv_sr_srsg_0

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır