Haftanın Yeni Filmleri 07.02.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 07.02.2020 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Can Evrenol
 

 

Peri
Peri: Ağzı Olmayan Kız
Peri: Girl with No Mouth

Bir varmış, bir yokmuş... Dışarda “Büyük Dünya Savaşı” devam ederken, kuzeyde, karantina altındaki küçük bir kasabada, santraldeki patlamadan on yıl sonra... Ağzı olmayan bir kız ve babası, ormanın derinliklerinde saklanarak yaşıyorlarmış...                             

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Drama Fantasy
Süre : 98 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Can Evrenol
Senaryo : Can Evrenol, Kutay Ucun.
Müzik : Deniz Güngören
Görüntü Yönetimi : Meryem Yavuz
Kurgu : Erkan Özekan
Sanat Yönetimi : Elif Domaniç
Oyuncular : Sermet Yeşil, Özay Fecht, Elif Sevinç, Denizhan Akbaba, Özgür Civelek, Kaan Alp Dayı, Mehmet Yılmaz Ak.
Yapımcı Firma : Mo Film, AC Film, Asteros, TME Films. (Müge Büyüktalaş, Caner Özyurtlu, Müge Özen, Can Evrenol, Mete Evrenol)
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır