Haftanın Yeni Filmleri 24.01.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 01.11.2019 - Kanada)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Aaron Woodley
 

 

Kutup Köpekleri
Arctic Dogs
Arctic Justice

Antartika Postahanesinde çalışan Buzul Tilkisi Swifty’nin  en büyük hayali Antarktika’nın yıldızı en hızlı köpek (Husky) kuryesi olmaktır. Swifty bu role layık olduğunu kanıtlayabilmek için kızaklardan birini gizlice yürütür ve gizemli bir pakedi gizemli bir yere götürmek için yola çıkar. Bu sırada, mekanik ayakları üzerinde dolaşan ve tuhaf sadık martı ordusunu yöneten Kötü Balina Otto Von Walrus ile yüz yüze geldiği gizli bir kaleye rastlar. Swifty, kısa bir süre sonra Otto Von Walrus'un, dünyanın en büyük lideri olabilmek için Kuzey Kutbunu delerek tüm Kuzey Kutbu’nu eritecek kadar eski gazı açığa çıkarmaya çalıştığı gizemli korkunç planını keşfeder. Şimdi, Swifty arkadaşlarının yardımını almak zorunda: PB, içe dönük bir kutup ayısı. Lemmy, dağınık bir albatros. Sal ve Weez, iki komplo teorisyeni su samuru. Jade Wox Çivi gibi belalı Jade Fox. Buzulun bu uyumsuz ayak takımının  Otto Von Walrus'un kötü niyetli planlarını durdurmak ve günü kurtarmak için bir araya gelmesi gerekiyor.

An Arctic fox works in the mailroom of a package delivery service, but wants to be doing the deliveries.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Animation
Süre : 90 dakika
Ülke : Hindistan İngiltere Çin Halk Cumhuriyeti Kanada Japonya Güney Kore Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Aaron Woodley
Senaryo : Cal Brunker, Matthew Lyon, Bryan Thompson, Aaron Woodley.
Müzik : David Buckley
Görüntü Yönetimi : Munavvar Ali
Kurgu : Lesley Mackay Hunter
Sanat Yönetimi : Branislav Perkovic
Oyuncular : Jeremy Renner, Heidi Klum, James Franco, John Cleese, Omar Sy, Laurie Holden, Anjelica Huston, Alec Baldwin, Donny Falsetti, Soraya Azzabi, Susan Spano, Jason Deline, Nicolette Bonafede, Nina Senicar, Giulia Gorietti.
Yapımcı Firma : AMBI Group, Arctic Justice Movie, Assemblage Entertainment.
İthalatçı Firma : Film Medya
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma : 6A
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır