Haftanın Yeni Filmleri 07.02.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 07.02.2020 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 Blu-Ray,  

Tayfun Can Demirtaş
 

 

Humraz Cin Tarikatı
Humraz Cin Tarikatı

Arkeoloji bölümünde yüksek lisans yapan tuğba gençliğinde anne ve babasını faili meçhul bir şekilde kaybetmişti. Araştırmalarında derinsuyluk köyü etrafında humraz isimli eski bir tarikatın izlerine rastladı. Araştırmak için dün gece geç saatlerde giden tuğba, abisi selim ve danışmanı olarak başvurduğu hocası tuğbaya yol gösterir ve kan dondurucu gerçekle yüzleşmeye karar verir.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 72 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Tayfun Can Demirtaş
Senaryo : Tayfun Can Demirtaş
Müzik : İlkkan Çoban
Görüntü Yönetimi : Veli Düzgün
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Bahar Günal, Muhittin Gündeşli, Enver Kurucan, Duygu Gökçe, Atakan Teke, Serhat Gündoğdu, Sezer Kılıççeken.
Yapımcı Firma : Şehr-i Sinema, Bkare Film. (İsmail Karaer, Bilal Bilmez)
Dağıtımcı Firma : SGM
Sınıflandırma : 13+
Editör : (2/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır