Haftanın Yeni Filmleri 07.02.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 19.01.2019 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

Joe W Nowland
 

 

Karabasan
Wake Up

Bir psikiyatri doktoru, bütün ailesini neden öldürdüğünü bulmak için genç kızların günlüğünü araştırdığında, aklını kaybetmesine neden olan aynı uykusuzluk ve karışıklık durumuna düşmeye başlar.

When a psychiatric doctor researches a young girls' diary to find out why she murdered her entire family, he begins to fall into the same state of insomnia and confusion that led her to lose her mind.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Horror Thriller
Süre : 77 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Joe W Nowland
Senaryo : Daniel White
Müzik : Steve Fields
Görüntü Yönetimi : William Bishop
Kurgu : Simon E. Myers
Sanat Yönetimi : Matthew Lennon
Oyuncular : Traci L. Newman, Tatiana Warden, Delores Wheeler, Phil Baker, Gregory Dean Tompkins, Kelly Frances Fischer, Emre Orun, Scott Broughton, Essex O Brien, Grace H Bryan, Mallorie Vanghel, Joe W Nowland, Lauretta Compton, Cal Brooks, Ray Dwyer Jr., Jeffrey Wells, Michele Branch, Marcy Palmer, Jay Landon Brooks, Jordan Pontoriero Yown, John Charles Harnett, William Maher, Tom Oller, Charles McClellan, Kurt Ahrendt, Clayton Beaty, Sharon McMullen, Deborah Tinter-Dietrich, Gay Steffen, Litty Harnett, Reed Yown, Adam Thompson, Isaiah Glynn, Ryder Pontoriero Yown, Frank Dietrich, Julia Shiver.
Yapımcı Firma : Hawk9 Productions (Joe W Nowland)
İthalatçı Firma : Vişne Production
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma : 18+
Editör : (1/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır