Haftanın Yeni Filmleri 14.02.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 12.02.2020 - Endonezya)

» Sinemalar ve Seanslar
3 Boyutlu,Türkçe DublajAtmosD-Box4DXÇocuk Filmi,  

Jeff Fowler
 

 

Kirpi Sonic
Sonic the Hedgehog

Sega’nın dünya çapında satış rekorları kıran video oyununun filmi olan Kirpi Sonic, dünyanın en hızlı kirpisinin Dünya’daki yeni evini benimsemesini anlatıyor. Canlı aksiyon, macera-komedi filminde Sonic ve yeni en yakın arkadaşı Tom, kötü deha Dr. Robotnik’e ve onun dünyaya hükmetme planlarına karşı gezegeni savunmak üzere bir takım oluyorlar.

After discovering a small, blue, fast hedgehog, a small-town police officer must help it defeat an evil genius who wants to do experiments on it.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Action Adventure Family
Süre : 99 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri Japonya Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jeff Fowler
Senaryo : Patrick Casey, Josh Miller, Yuji Naka, Naoto Ohshima, Hirokazu Yasuhara.
Müzik : Junkie XL
Görüntü Yönetimi : Stephen F. Windon
Kurgu : Debra Neil-Fisher, Stacey Schroeder.
Sanat Yönetimi : Chris Beach, Craig Humphries.
Oyuncular : Jim Carrey , Ben Schwartz, James Marsden, Neal McDonough, Tika Sumpter, Adam Pally, Leanne Lapp, Debs Howard , Michael Hogan, Lisa Chandler, Shannon Chan-Kent, Elfina Luk, Emma Oliver, Natasha Rothwell, Bailey Skodje, Lee Majdoub, Tom Butler, Frank C. Turner, Melody Nosipho Niemann, Dean Petriw , Bethel Lee, Jeanie Cloutier, Nicholas Dohy, Scott Patey, Jeff Sanca, Jeremy Arnold, Steve Warky Nunez, Eleanor Whibley, John Flanagan, Breanna Watkins, Richard David Lecoin, John Specogna.
Yapımcı Firma : Paramount Pictures, Sega, Original Film, Blur Studio, Marza Animation Planet, DJ2 Entertainment, Paramount Animation, Digital Makeup Group, Sega Sammy Group, Stories International.
İthalatçı Firma : UIP Turkey
Dağıtımcı Firma : UIP Turkey
Sınıflandırma : 6+
Editör : (8/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır