Haftanın Yeni Filmleri 28.02.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 30.08.2019 - İngiltere)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajBlu-RayÇocuk Filmi,  

Jared Hillman
 

 

L.O.L Sürpriz!
L.O.L. Surprise! On the Big Screen
L.O.L. Surprise! On the Big Screen

L.O.L Bebekleri'nin beyaz perdede hayat bulmasının sağlayan filmde, sevilen oyuncak bebeklerden Punk Boi, Queen Bee ve Vacay Babay'e odaklanılıyor. Film, influencer Tahani ve Mykal-Michelle'in sinema maceralarını anlatıyor.

While in a snowstorm Tahani spins a tale about Midnight, the LOL B.B. who dreams of performing at the epic Winter Disco. When her invite doesn't arrive, Midnight is so upset she decides to ruin the Disco.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Animation
Süre : 63 dakika
Ülke : İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Jared Hillman, David Lauer.
Senaryo : Alex Mack
Müzik : Daniel Berk
Görüntü Yönetimi : Drew Dalea
Kurgu : Ben Kukla
Sanat Yönetimi : Christopher Oroza
Oyuncular : Seslendirme: Join Tahani, Mykal- MichelleJoin Tahani, Mykal- Michelle.
Yapımcı Firma : Amazon Studios
İthalatçı Firma : The Moment Entertainment/TME
Dağıtımcı Firma : TME Films
Sınıflandırma : Genel
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır