Haftanın Yeni Filmleri 13.03.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 20.02.2020 - Hong Kong)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe Dublaj,  

David S. F. Wilson
 

 

Bloodshot: Durdurulamaz Güç
Bloodshot

Vin Diesel bir çatışma sırasında öldürülen ve RST şirketi tarafından süper kahraman Bloodshot olarak tekrar hayata döndürülen asker Ray Garrison’i canlandırıyor. Damarlarında dolaşan nano teknoloji ordusu ile Bloodshot durdurulamaz bir güçtür, çok güçlüdür ve kendini anında iyileştirebilir. Ancak, bedenini control eden şirket, zihnini ve hatıralarını da control edebilmektedir. Bu yüzden Ray, neyin gerçek olup olmadığını bilemez, ama bulmak üzere bir göreve çıkar.

Ray Garrison, a slain soldier, is re-animated with superpowers.                                        

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2020
Tarz * : Action Drama Sci-Fi
Süre : 109 dakika
Ülke : Çin Halk Cumhuriyeti Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : David S. F. Wilson
Senaryo : Jeff Wadlow, Eric Heisserer, Jeff Wadlow.
Müzik : Steve Jablonsky
Görüntü Yönetimi : Jacques Jouffret
Kurgu : Jim May
Sanat Yönetimi : Simon Lamont, Moray McGregor, Cristiana Serra.
Oyuncular : Vin Diesel, Eiza González, Sam Heughan, Toby Kebbell, Talulah Riley, Lamorne Morris, Guy Pearce, Siddharth Dhananjay, Tyrel Meyer.
Yapımcı Firma : Sony Pictures Entertainment, Bona Film Group, Columbia Pictures, Cross Creek Pictures, One Race Films, Original Film, The Hideaway Entertainment, Valiant Entertainment.
İthalatçı Firma : WB Turkey
Dağıtımcı Firma : WB Turkey
Sınıflandırma : 13+
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır