Haftanın Yeni Filmleri 07.08.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 07.08.2020 - Türkiye)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Ahmet Levent Pala
 

 

Bir Yalnızlık Şarkısı
Bir Yalnızlık Şarkısı

Romantik komedi türündeki Bir Yalnızlık Şarkısı filminde, bir şarkı sözü yazarının (Kaan), yeni şarkısını yazmaya çalışırken karşılaştığı, dört farklı aşk hikâyesiniiç içe geçerek izlemekteyiz. Aşk, ilişkiler ve yalnızlık temalarının işlendiği filmde, aynı şehrin içerisinde bambaşka yaşamlar süren yalnız insanların çeşitli tesadüflerle karşılaşıp aşık olmaları, ortaya bazen komik bazen de dramatik anlar çıkartıyor.  Tüm bu duygu karmaşaları, şarkısını tamamlamaya çalışan kahramanımızın ve aynı zamanda filmin mottosunu oluşturuyor; “Herşey biriyle tanışmanla başlar, kendinle tanışmanla biter.”

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Comedy Drama Romance
Süre : 78 dakika
Ülke : Türkiye
Yerli/Yabancı : Yerli
Yönetim : Ahmet Levent Pala
Senaryo : Ahmet Levent Pala
Müzik : Taylan Erdağ
Görüntü Yönetimi : Cihan Gedik
Kurgu :
Sanat Yönetimi :
Oyuncular : Volkan Aktan, Alper Altuner, Hazal Arduç, Mert Asker, Serkan Rutkay Ayiköz, Uğur Arda Başkan, Sarp Bozkurt, Yiğit Cesaret, Zeynep Coşkun, Ercan Reşat Demir, P. Arda Demir, Mehmet Soner Dinç, Bahtiyar Engin, Nur Erkul, Süleyman Felek, Lila Gürmen, Can Kahraman, Halil Emre Kelleci, Murat Kıran, Kerem Muslugil, Erdem Sakalıbüyük, Selen Şeşen, Emre Taşekin, Umut Temizaş, Vildan Türkbaş, Bahadır Vatanoğlu, Tolga Yeter, Can Yılmaz, Selin Yüzseven.
Yapımcı Firma : Süleyman Felek, Ahmet Levent Pala.
Dağıtımcı Firma : MC Film
Sınıflandırma : Genel
Editör : (4/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır