Haftanın Yeni Filmleri 21.08.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 23.08.2019 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Tyler Nilson, Michael Schwartz.
 

 

Hayallerin Peşinde
The Peanut Butter Falcon

Zak'in en büyük hayali bir gün Amerikan güreşçisi olmaktır. Televizyonda güreş okulu ilanı görmesiyle yaşadığı bakımevinden kaçar. Tertemiz bir kalbi ve sarsılmaz bir inancı olan Down sendromlu Zak'in bu hayali ile arasında hiçbir şey duramayacaktır. Zak kadar masum olmasa da, geçmişinden kaçan Tyler (Shia LaBeouf) ile yolları kesiştiğinde, bu ikilinin arasında inanılmaz bir dostluk ve heyecanlı bir yol macerası başlar. Bu iki 'kaçak'a bakımevinde Zak ile ilgilenen ve onu geri getirmek için yola çıkan Eleanor (Dakota Johnson) da eklenince keyifli ve eğlenceli bir macera başlar.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Adventure Comedy Drama
Süre : 93 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Tyler Nilson, Mike Schwartz.
Senaryo : Tyler Nilson, Mike Schwartz.
Müzik : Zachary Dawes, Noam Pikelny, Jonathan Sadoff, Gabe Witcher.
Görüntü Yönetimi : Nigel Bluck
Kurgu : Nat Fuller, Kevin Tent.
Sanat Yönetimi : Gabrael Wilson
Oyuncular : Zack Gottsagen, Ann Owens, Dakota Johnson, Bruce Dern, Shia LaBeouf, Thomas Haden Church, Rob Thomas, Jon Berntha, Tim Zajaros, John Hawkes, Jonathan D. Williams, Lee Spencer, Michael Berthold, Bruce Henderson, Wayne Dehart, Susan McPhail, Jake Roberts, Anthony Harvey, Christopher Higgins, Eric Dees, Mick Foley.
Yapımcı Firma : Armory Films, 1993, Lucky Treehouse, Nut Bucket Films, Tvacom Film and Tv.
İthalatçı Firma : Filmartı
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma : 6+ 10A
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır