Haftanın Yeni Filmleri 21.08.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 25.06.2019 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
 

John Langridge
 

 

13. Mezar
13 Graves

13 Graves, son kurbanlarını gömmek için geldikleri ormanda kendilerini doğaüstü güçlerle mücadele içerisinde bulan iki kiralık katilin hikâyesini anlatıyor.

'Two seasoned contract killers, disposing of their latest victim in a 'mob graveyard' are stalked through the ancient forest by a malevolent supernatural force...'

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Horror Mystery
Süre : 83 dakika
Ülke : İngiltere
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : John Langridge
Senaryo : John Langridge
Müzik : Charlie Seaborn
Görüntü Yönetimi : Justin Hunting
Kurgu : Gino Isaacs, John Langridge.
Sanat Yönetimi : Jay Proctor
Oyuncular : Kevin Leslie, Morgan James, Jacob Anderton, Terri Dwyer, Michael McKell, Tony Cook, Greg Draven, Faith Elizabeth, Justin Hayward, Jason Rhodes, Glenn Salvage, Nick Moon, Phillip Rose.
Yapımcı Firma : Drop Dead Films (John Langridge, Jonathan Morgan)
İthalatçı Firma : CNS Production
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma : 16+
Editör : (3/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır