Haftanın Yeni Filmleri 28.08.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 06.08.2019 - Amerika Birleşik Devletleri)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajÇocuk Filmi,  

Ray Anand
 

 

Dinozorlar
Dino Brained

Bir dinozor ve görevdeki yardımcısı Fang ve Scale, adlı köpek arkadaşları baş döndürücü bir bilgi arayışına girerler. Uzay gemilerine galakside pilotluk yaparlar! Yıldızlararası yolculukta öğretmen Profesör Claw ile bağlantı kurduklarında, zekaları bu dünyanın dışında turbo hızında  güçlenir! Öğrenmenin asla tükenmediğini kanıtlayan Dinozor beyinler ve arkadaşları, Fang ve Scale ile bir ömür boyu sürecek yolculuğa çıkın!

A dinosaur and his sidekick on a mission, Fang and Scale pilot their spaceship through the galaxy on a dizzying quest for knowledge! When they connect with interstellar teacher, Professor Claw, their smarts are turbo-boosted out of this world! Ride along on the journey of a lifetime with Dino-Brained friends, Fang and Scale as they prove that learning never goes extinct!

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2019
Tarz * : Animation Comedy Family
Süre : 60 dakika
Ülke : Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Izzy Clarke
Senaryo : Katie Simonin
Müzik :
Görüntü Yönetimi : Izzy Clarke
Kurgu : Katie Simonin
Sanat Yönetimi : Katie Simonin
Oyuncular : Seslendirme: Ray Anand, Slim Durst, Sarah Kenny.
Yapımcı Firma : Toe Jamz
İthalatçı Firma : Vişne Prodüksiyon
Dağıtımcı Firma : CJ Entertainment Turkey
Sınıflandırma : 6A
Editör : (1/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır