Haftanın Yeni Filmleri 28.08.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 13.04.2018 - Kanada)

» Sinemalar ve Seanslar
 

Stephen C. Campanelli
 

 

Kızıl Şampiyon
Indian Horse

Richard Wagamese'nin en çok satan romanından uyarlanan film Saul Kızılderili Atı'nın hikayesini anlatıyor . Saul ailesinden koparılarak Kanada'nın kötü şöhretli Katolik okullarından birine yerleştirilen kuzey Ojibway'li bir çocuktur. Saul’un dünyadaki yerini bulan bir adama dönüşmesinin olağanüstü yolculuğuna tanıklık ediyoruz.

Follows the life of Native Canadian Saul Indian Horse as he survives residential school and life amongst the racism of the 1970s. A talented hockey player, Saul must find his own path as he battles stereotypes and alcoholism.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2017
Tarz * : Drama
Süre : 101 dakika
Ülke : Kanada
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Stephen C. Campanelli
Senaryo : Dennis Foon, Richard Wagamese.
Müzik : Jesse Zubot
Görüntü Yönetimi : Yves Bélanger
Kurgu : Jamie Alain, Geoff Ashenhurst, Justin Li.
Sanat Yönetimi : Shelley Silverman
Oyuncular : Sladen Peltier, Forrest Goodluck, Ajuawak Kapashesit, Michiel Huisman, Martin Donovan, Michael Murphy, Edna Manitowabi, Melanie McLaren, Johnny Issaluk, Skye Pelletier, Evan Adams, Lisa Cromarty, Michael Lawrenchuk, Will Strongheart, Tristen Marty-Pahtaykan, Vance Banzo, Braeden Crouse, Nathan Alexis, Eva Greyeyes, Lisa Oopik Minich, Dylan Cook, Wayne St-George, Marcus Dias, Michael Vincent Dagostino, Wayne V. Johnson, Wayne Charles Baker.
Yapımcı Firma : Devonshire Productions, Screen Siren Pictures.
İthalatçı Firma : Hann Medya
Dağıtımcı Firma : CGVMars
Sınıflandırma : 16+
Editör : (5/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır