Haftanın Yeni Filmleri 09.10.2020  (Dünyadaki ilk ticari vizyonu: 02.08.2018 - İngiltere)

» Sinemalar ve Seanslar
Türkçe DublajBlu-Ray,  

Gilles de Maistre
 

 

Vahşi Dostum
Mia et le Lion Blanc
Mia and the White Lion

On yaşındaki Mia anne ve babasıyla birlikte Londra’daki evlerinde mutlu bir hayat sürmektedir.  Bir gün aniden ailesinin Güney Afrika'daki bir aslan çiftliğini işletmek için taşınmaya karar vermeleri Mira’nın hayatını altüst eder. Ama güzeller güzeli bembeyaz bir aslan olan Charlie doğduğunda, Mia bu vahşi-güzel yavruyla mükemmel bir bağ kurar ve mutluluğu yeniden yakalar. Üç yıl sonra, Mia'nın hayatı, babasının sakladığı bir sırrın açığa çıkmasıyla bir kez daha sarsılır. Charlie'nin zararı olabileceği düşüncesinden rahatsız olan Mia, çiftliği ve ailesini geride bırakarak kaçmaya karar verir. İkisi de Charlie'nin hayatını güvenli ve özgür bir şekilde yaşayabileceği başka bir arazi arayışına çıkarak, vahşi Afrika arazilerinde epik bir maceraya atılır.

A young girl from London moves to Africa with her parents where she befriends a lion cub.

Bu sayfada yeralan verilerin tamamı özgün içeriktir. Antrakt Sinema’dan izin almadan tamamı ya da parçası kopyalanamaz, kullanılamaz.
Yapım Yılı : 2018
Tarz * : Adventure Drama Family
Süre : 98 dakika
Ülke : Fransa Almanya Güney Afrika İsviçre Monako Amerika Birleşik Devletleri
Yerli/Yabancı : Yabancı
Yönetim : Gilles de Maistre
Senaryo : Prune de Maistre, William Davies.
Müzik : Armand Amar
Görüntü Yönetimi : Brendan Barnes
Kurgu : Julien Rey
Sanat Yönetimi : Ruth Greaves
Oyuncular : Daniah De Villiers, Mélanie Laurent, Langley Kirkwood, Ryan Mac Lennan, Lionel Newton, Lillian Dube, Brandon Auret, Benjamin Garrad, Andrew Stock, Lebohang Elephant, Jurgen Hellberg, Tessa Jubber, Ashleigh Harvey.
Yapımcı Firma : Galatée Films, Outside Films, Film Afrika Worldwide, Rolex, Principality of Monaco, Fondation Prince Albert II De Monaco, LVMH.
İthalatçı Firma : Özen Film
Dağıtımcı Firma : Özen Film
Sınıflandırma : 6+ 10A
Editör : (6/10)
IMDB Linki :

« Önceki Film  | Sonraki Film »

* Filmlerin tür bilgileri ülkesel ve bölgesel olarak tutarsızlıklar göstermektedir. Bu yüzden sayfalarımızda filmlerin tür bilgisine yer verirken en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız. Bu alanlarda kullanılan İngilizce sözcükler tam karşılıkları olmamakla beraber şu anlama gelmektedir: Action-Aksiyon, Adventure-Macera, Animation-Animasyon, Biography-Biyografi, Cartoon-Çizgi Film, Comedy-Komedi, Crime-Suç/Polisiye, Drama-Dram, Documentary-Belgesel, Erotic-Erotik, Fantasy-Fantazi/Hayali/Ütopik, History-Tarihi, Horror-Korku, Music-Müzik, Musical-Müzikal, Mystery-Gizem, Porn-Porno, Romance-Aşk, Sex-Seks, Sci-Fi-Bilim Kurgu, Sport-Spor, Thriller-Gerilim, War-Savaş
** Sayfalarımızda görüntülenen filmlerin teknik bilgileri, fotoğraflar ve konuları bu filmlerin Türkiye temsilcilerinin ya da sahiplerinin açıkladığı verilerdir. Filmlerin açıklama ve tanıtım metinleri değiştirilmeden yayımlanmaktadır. Bütün bilgiler ve görseller firmalardan temin edilmektedir. Filmlerin orijinal isimlerinin yayımında ise en köklü ve güvenilir kaynak olan, dünyanın ilk olarak takip ettiği IMDB (International Movie Database)'yi kaynak olarak almaktayız.
Haftanın Yeni Filmleri | Arşiv Ana Sayfasına Dön

Ana Sayfa | Film Arşivi | Gelecek Program | Haberler | Gişe Raporu | Köşe Yazıları

Mesafeli Satış Sözleşmesi | Teslimat ve İade Şartları | Gizlilik Politikası

© Antrakt Sinema Gazetesi | Tüm Hakları Saklıdır